MIKOŁAJKI W SZCZECINIE

Uczniowie z klasy Ve oraz uczestnicy kółka matematycznego z klas IV-VII spędzili dzień 6 grudnia 2017 roku na wycieczce w Szczecinie. Grupa 36 uczniów  świetnie  bawiła się zwiedzając galerię handlową Galaxy,  robiąc zakupy-prezenty dla najbliższych, oglądając piękne wystawy i dekoracje świąteczne. Z uśmiechem na twarzy, radośni i ciekawi wrażeń jakie dostarczy film, zakręcona komedia familijna „Mikołaj i spółka”, zasiedliśmy w wygodnych fotelach  sali kinowej i przenieśliśmy się w świat pełen magii, elfów, wróżek i fajerwerków. Najsłynniejszy brodacz świata ze swoim zaprzęgiem reniferów dostarczył nam dużo humoru, a spotkanie z równie jak on zakręconą rodzinką z Paryża to chwile bardzo zabawne, wesołe i zaskakujące pomysłowością bohaterów.
Po seansie w kinie uczestnicy wycieczki mogli posilić się w ulubionych przez wszystkich restauracjach, takich jak McDonald’s czy KFC. Znalazł się także czas na lody i inne słodkości oraz na spotkanie i zdjęcie z Mikołajem.
Uczniowie z kółka matematycznego realizując zajęcia programowe, w inny sposób musieli zmierzyć się z matematyką, tym razem była to matematyka  w  praktyce. Najlepsze rozwiązania zostały nagrodzone słodkościami .
Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu, zabierając ze sobą miłą świąteczną atmosferę i odrobinę magii oraz energii  przekazanej od napotkanych „Mikołajów”.
Słowa podziękowania dla pań opiekunek naszej wycieczki: Beaty Olejnik, Eweliny Cichoń i Katarzyny Makuch oraz przemiłego kierowcy z PKS Złocieniec- pana Grzegorza.
Organizator wycieczki - Mariola Grzybowska