wysłany przez adminR
na wt., 09.02.2016
OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH, ZAWODACH SPORTOWYCH I KONKURSACH TEMATYCZNYCH
Uzyskanie przez szkołę Międzynarodowego Certyfikatu
„Zielona Flaga”
Organizator: Fundacja „Partnerstwo dla Środowiska”
Uzyskanie przez szkołę certyfikatu WF z klasą
Autor programu: Centrum Edukacji Obywatelskiej
Nagroda dla szkoły -
udział w Międzynarodowym Projekcie „Eat Responsibly”
dotyczącym racjonalnego odżywiania
Organizator: Fundacja „Partnerstwo dla Środowiska”
Uzyskanie przez szkołę tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie
na najpiękniejszą akcję „Choinki Nadziei 2015”
Organizator konkursu: Fundacja Ekologiczna „Arka”
„EkoSzkoła EkoNauczyciel”
Organizator: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
wyróżnienie
nagroda o wartości 4.000,00 zł na pomoce dydaktyczne do gabinetów przyrodniczych
Recyklingowe kartki i ozdoby świąteczne
Organizator: Celowy Związek Gmin R-XXI
wyróżnienia:
Anna Dowżycka
Konrad Starzyk
XVII Regionalny Przegląd Twórczości Poetyckiej „Spotkanie z Zajączkiem” – „Moja bajka”
Organizator: Biblioteka Publiczna w Złocieńcu
laureaci
Gabriela Kasicka kl. Vd
Jakub Kołodziejczyk kl. Vd
Michał Szczepański kl. Vd
Wiktor Tadeusiak kl. Vd
Elżbieta Krasucka kl. Vd
Marika Dżus kl. Vd
Gracjan Wolański kl. Vd
Jakub Kiełbowicz kl. Vd
nagroda publiczności
Jakub Kiełbowicz kl. Vd
Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
województwa zachodniopomorskiego – etap rejonowy Gimnazjum w Drawsku Pom.
Organizator: Kuratorium Oświaty w Szczecinie
laureat
Jakub Bołtacz kl. VI E
Uczestnicy etapu rejonowego:
Grzegorz Szynkaruk – kl. VI A
Maciej Holewski – kl. VI E
Mateusz Tyma – kl. VI D
Konkurs języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych
województwa zachodniopomorskiego – etap rejonowy Gimnazjum w Drawsku Pom.
Organizator: Kuratorium Oświaty w Szczecinie
laureat
Jakub Bołtacz kl. VI E
Konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
województwa zachodniopomorskiego – etap rejonowy Gimnazjum w Drawsku Pom.
Organizator: Kuratorium Oświaty w Szczecinie
laureat
Jakub Bołtacz kl. VI E
Ogólnopolska Oliimpiada Matematyczna „Olimpus” – sesja jesienna
Organizator: Olimpus Warszawa
Grzegorz Szynkaruk kl. VI A – 12 miejsce w Polsce
Jakub Bołtacz kl. VI E – 18 miejsce w Polsce
Ignacy Oziero kl. V B – 19 miejsce w Polsce
Jakub Pietrasik kl. IV A – 21 miejsce w Polsce
Ogólnopolski konkurs historyczny KLIO 2015
Organizator: Centrum Edukacji Historycznej KLIO
Wiktor Tadeusiak - 10 miejsce w Polsce
Mariusz Puzyrewski - 12 miejsce w Polsce
Jakub Bołtacz - 14 miejsce w Polsce
Konkurs „Dzieci przemocy mówią NIE”
Organizator: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
wyróżnienia
Nikola Danielewicz kl. IVe
Joanna Karpińska kl. Vb
Oliwia Nowak kl. Vb
Julia Rehlis kl. Vb
Oliwia Gabrysiak kl. Vb
Julia Walkowiak kl. Vb
Marika Marcinkowska kl. Vb
Angelika Biłas kl. VIa
Kinga Kulczyńska kl. VIa
Patrycja Zdyr kl. VIa
Rafał Retkowski kl. III d
Wokół symboli narodowych
Organizator: Szczeciński Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie
I kategoria wiekowa
laureaci
Teresa Oziero
Bartłomiej Zaremba
Kornel Marcinkowski
Tymoteusz Podlipniak
Katarzyna Szynkaruk
Konkurs na Najaktywniejszego Czytelnika
Organizator: Biblioteka Miejska i Powiatowa Biblioteka w Drawsku Pomorskim
I miejsce - Wiktoria Dziurdź kl. IJ
Konkurs języka polskiego – etap szkolny
Organizator: Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim
Jakub Bołtacz kl. VI E
Mariusz Puzyrewski kl. VI D
Maciej Szymczak kl. VI D
Antoni Ciećwierski kl. VI D
Konkurs Matematyczny dla klas V – sesja jesienna
I miejsce – Elżbieta Krasucka kl. V D
II miejsce – Aleksandra Chojnacka kl. V D
III miejsce – Norbert Kiciński kl. V A
IV miejsce – Szymon Kiszko kl. V B
Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
województwa zachodniopomorskiego – etap szkolny
Grzegorz Szynkaruk kl. VI A
Jakub Bołtacz kl. VI D
Maciej Holewski – kl. VI E
Mateusz Tyma – kl. VI D
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV
I miejsce – Jakub Pietrasik kl. IV A
II miejsce – Bartłomiej Wasiuk kl. IV E
III miejsce – Jakub Dębowski kl. IV D
Konkurs języka niemieckiego – etap szkolny
I miejsce Aleksandra Gutowicz kl. VI F
II miejsce Mariusz Puzyrewski kl. VI D
III miejsce Kinga Ostapowicz kl. VI E
IV miejsce Jakub Bołtacz kl. VI E
Konkurs na kalendarz adwentowy z elementami języka niemieckiego
I miejsce Hanna Szymczak kl. V D
II miejsce Martyna Nurczyńska kl. IV E
III miejsce Aleksandra Kozieł kl. VI F
Jan Paweł II „Wizyty, podróże, pielgrzymki”
I miejsce Mariusz Puzyrewski kl. VI D
II miejsce Łukasz Śliwka kl. VI F
III miejsce Damian Marchel kl. VI A
Konkurs plastyczny na dekoracje zimowo - świąteczne
I miejsce Katarzyna Rusin kl. II D
II miejsce Maja Wróbel kl. I A
III miejsce Sandra Okurowska kl. I D
IV miejsce Iga Gajewska kl. II D
Konkurs plastyczny „Kartka świąteczna” „Ozdoba świąteczna”
ozdoba świąteczna
I miejsce Klaudia Jarzyna kl. IV C
II miejsce Gabriela Markowska kl. VI F
III miejsce Magdalena Wanagiel kl. kl. V C
wyróżnienie:
Kinga Doleżan kl. IV C
Małgorzata Steciak kl. VI C
Wiktoria Makuch kl. III E
kartka świąteczna
I miejsce Angelika Biłas kl. VI A
II miejsce Aleksandra Gutowicz kl VI F
III miejsce Patrycja Wiśniewska kl. V C
wyróżnienia:
Kacper Szczygielski kl. IV D
Aleksandra Gloc kl. VI C
Kinga Dymecka kl. V D
Plastyczno – literacki konkurs „Mój nauczyciel – portret”
I miejsce Aleksandra Tumasz kl. V D
Wiktoria Mogilewska kl. IV A
II miejsce Kinga Dymecka kl. V D
Alan Stańczykowski kl. III E
III miejsce Wiktor Dziankowski kl. III E
Joanna Cichoń kl. III E
wyróżnienia:
Elżbieta Krasucka kl. V D
Klaudia Jarzyna kl. IV C
Kinga Doleżan kl. IV C
Konkurs fotograficzny dla klas I – III „Najpiękniejszy uśmiech”
wyróżnienia:
Nikola Dążbłaż kl. I J
Max Piłat kl. II F
Maksymilian Zaczkowski kl. II F
XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej Dziewcząt im. Tomasza Zajączkowskiego
VIII, X, XII miejsce
Danielewicz Nikola kl. IV E
Hofman Julita kl. IV E
Falkowska Izabela kl. IB B
Zuzanna Wesołowska kl. III A
Nadia Kiśleńczuk kl. IV A
Zuzanna Frutczak kl. IV A
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - finał wojewódzki
XVI miejsce: Łukasz Śliwka, Mateusz Rutkowski, Adam Lawer, Maciej Holewski,
Jakub Kiełbowicz, Michał Sobczak, Tomasz Doleżan, Krzysztof Gołyński,
Dominik Tkacz, Kacper Jonak, Kacper Szczygielski
Dominik Tkacz, Kacper Jonak, Kacper Szczygielski
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP dziewczęta 12 – 13 lat
II miejsce: Kamila Milczarek, Angelika Biłas, Aleksandra Kornacka,
Martyna Bartosiewicz, Natalia Oleszkiewicz, Patrycja Brzyska, Anna Aleniak,
Martyna Bartosiewicz, Natalia Oleszkiewicz, Patrycja Brzyska, Anna Aleniak,
Wiktoria Kaczyńska, Weronika Fabich
Opiekun konkursu: Tomasz Dudka
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP Chłopcy 10 – 11 lat
V - VIII miejsce: Michał Szczepański, Kacper Radysz, Kacper Szczygielski, Wiktor Tadeusiak, Szyman Skwirowski, Michał Mokrzycki, Tomasz Doleżan,
Jakub Kiełbowicz, Krzysztof Gołyński, Alan Kaźmierowicz
Jakub Kiełbowicz, Krzysztof Gołyński, Alan Kaźmierowicz
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP chłopcy 12 – 13 lat
III miejsce: Łukasz Śliwka, Mateusz Rutkowski, Marcel Wilczyński, Dominik Tkacz,
Igor Świtecki, Aleksander Walczak
Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt U – 12 „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
– etap powiatowy
I miejsce: Marcela Bartnik, Zuzanna Godlewska, Zuzanna Hajdukiewicz, Joanna Karpińska, Elżbieta Krasucka, Klaudia Ładna, Marika Marcinkowska, Oliwia Mularczyk, Kornelia Wróbel
Turniej Piłki Nożnej Chłopców U – 10 „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
– etap powiatowy
I miejsce: Patryk Jaworek, Krzysztof Karpiński, Bartosz Kasprzak,
Oskar Kaźmierowicz, Maciej Kowalik, Aleksander Pluta, Adam Śliwka,
Alan Szczepankowski, Jakub Wyrzykowski
Oskar Kaźmierowicz, Maciej Kowalik, Aleksander Pluta, Adam Śliwka,
Alan Szczepankowski, Jakub Wyrzykowski
Turniej Piłki Nożnej Chłopców U – 12„Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
– etap powiatowy
I miejsce: Michał Szczepański, Krzysztof Gołyński, Tomasz Doleżan,
Alan Kaźmierowicz, Jakub Kiełbowicz, Kacper Radysz, Szymon Skwirowski,
Alan Kaźmierowicz, Jakub Kiełbowicz, Kacper Radysz, Szymon Skwirowski,
Kacper Szczygielski, Wiktor Tadeusiak
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP Chłopcy 12 – 13 lat
– etap gminny
I miejsce: Mateusz Rutkowski, Dominik Tkacz, Igor Świtecki,
Szymon Wyrzykowski, Łukasz Śliwka, Aleksander Walczak
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP dziewczęta 12 – 13 lat
– etap gminny
I miejsce: Kamila Milczarek, Angelika Biłas, Aleksandra Kornacka, Martyna Bartosiewicz,
Natalia Oleszkiewicz, Patrycja Brzyska, Anna Aleniak, Wiktoria Kaczyńska
Natalia Oleszkiewicz, Patrycja Brzyska, Anna Aleniak, Wiktoria Kaczyńska
VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP chłopcy 10 – 11 lat
– etap gminny
I miejsce: Michał Szczepański, Kacper Radysz, Kacper Szczygielski, Wiktor Tadeusiak,
Szymon Skwirowski, Michał Mokrzycki, Tomasz Doleżan, Jakub Kiełbowicz,
Krzysztof Gołyński, Alan Kaźmierowicz
Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt U – 10 „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
– etap gminny
II miejsce: Nadia Kaczmarek, Paulina Balcer, Oliwia Balcer, Nadia Hofman,
Kinga Sańpruch, Natalia Sałdak, Dominika Tylka, Joanna Cichoń
Turniej Piłki Nożnej Chłopców U – 12 „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
- etap gminny
I miejsce: Michał Szczepański, Krzysztof Gołyński, Tomasz Doleżan,
Alan Kaźmierowicz, Jakub Kiełbowicz, Kacper Radysz, Szymon Skwirowski,
Kacper Szczygielski, Wiktor Tadeusiak
Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt U – 12 „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
– etap gminny
I miejsce: Marcela Bartnik, Zuzanna Godlewska, Zuzanna Hajdukiewicz, Joanna Karpińska,
Elżbieta Krasucka, Klaudia Ładna, Marika Marcinkowska, Oliwia Mularczyk, Kornelia Wróbel
Elżbieta Krasucka, Klaudia Ładna, Marika Marcinkowska, Oliwia Mularczyk, Kornelia Wróbel
Turniej Piłki Nożnej dla klas VI – etap szkolny
I miejsce – kl. VI E
II miejsce – kl. VI F
III miejsce – kl. VI A
Turniej Tenisa Stołowego dla klas IV – VI – etap szkolny
I miejsce – Olaf Kochański kl. VI E
II miejsce – Adrian Kursa kl. VI D
III miejsce – Dawid Holewski kl. VI E
Szkolny Turniej Minipiłki Siatkowej
grupa zaawansowana:
I miejsce – Nikola Danielewicz kl. IV E
II miejsce – Julita Hofman kl. IV E
III miejsce – Zuzanna Wesołowska kl. IV A
grupa początkująca:
I miejsce – Martyna Liszewska kl. III D
II miejsce – Nadia Kiśleńczuk kl. III A
III miejsce – Dominika Tylka kl. III C
Szkolny Turniej Szachowy
klasy I – III
I miejsce – Dominika Tylka kl. III C
II miejsce – Jan Zawrot kl. III B
III miejsce – Maksymilian Kot kl. III C
klasy I V - VI
I miejsce – Filip Szulc kl. V B
II miejsce – Krzysztof Lalewicz kl. V B
III miejsce – Aleksandra Waszkiel kl. VI D
Ewa Wyszczelska