Projekt W TYM SAMYM KIERUNKU zakończony

Projekt pod nazwą W TYM SAMYM KIERUNKU realizowany pod kierunkiem SP nr 1 w Drawsku Pom. i ZPET w Bobrowie dobiegł końca. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że zamierzone cele zostały w pełni zrealizowane, co bardzo nas cieszy! Uczniowie klasy III E SP nr 1 w Drawsku Pom. z wychowawcą p. Judytą Wujków oraz uczniowie klasy 1 ZPET w Bobrowie z wychowawcą p. Paulą Skwarek meldują, że zadanie zostało wykonane! Cykl zaplanowanych spotkań i podjętych działań bardzo zintegrował uczniów zaprzyjaźnionych placówek. Jeszcze kilka zdań o tym, co działo się u nas w ostatnim czasie.
W maju zorganizowaliśmy w ramach projektu zajęcia fitness z wykwalifikowanymi instruktorkami p. Martą Krywulko i p. Magdaleną Kazimierską. Panie o wspaniałym podejściu do dzieci, współpracowały z naszymi pociechami wykorzystując ich sportowy zapał. Rozgrzewka była długa, a ćwiczenia bardzo intensywne, ale dla naszych uczniów to pestka! Bo jak nie my, to kto?
11 czerwca zaplanowaliśmy wspólną wycieczkę do Zachodniopomorskiej Sieci Edukacji Ekologicznej i Przyrodniczej w Złocieńcu. Celem wycieczki były warsztaty w siedzibie Wydziału. Dzieci poznały „mikroświat” organizmów glebowych i wodnych, jednocześnie zapoznały się z chronionymi gatunkami zwierząt oglądając filmy edukacyjne.
Po raz kolejny daliśmy przykład na to, że można łączyć przyjemne z pożytecznym! Skończyliśmy projekt, ale przyjaźnie, które zawarliśmy zostaną w naszych sercach na zawsze!

My, uczniowie klasy III E, życzymy Wam Drodzy Przyjaciele wspaniałych sukcesów i dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
 
Wychowawca kl. III E
Judyta Wujków