"Rysunek dla bohaterów”

Drodzy uczniowie,
Szczeciński policjant, kom. Michał Kurdziel z KWP w Szczecinie wpadł na oryginalny pomysł docenienia tych, którzy z powodu pracy nie mogą pozostać w swoich domach. Na portalu fb założył grupę "Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes)".  
"Wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o nasze bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, funkcjonariuszy SG i innych służb. Narysujecie kolorowe obrazki i przyklejcie je w oknie Waszego domu. Niech to będzie znak, że wspieracie tych, którzy będą teraz szczególnie zaangażowani w walkę z groźnym wirusem. Nie zapominajcie również o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, wywożących śmieci, kierowcach autobusów i wielu innych, bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe.  Z Koleżankami i Kolegami będziemy wypatrywać tych rysunków w Waszych oknach" 
Zachęcamy was do twórczego wykorzystania wolnego czasu, a także pochylenia się i uwrażliwienia na osoby, które wykonując swoją pracę są szczególnie narażone w obecnej sytuacji. Prace udostępniajcie na grupie "Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes)"
 
Z wiosennymi pozdrowieniami
#Zostań w domu
pedagog M. Kozłowska
psycholog J. Fiutowska