wysłany przez adminR
na śr., 31.01.2018
Lista uczniów, którzy zgodnie z regulaminem otrzymują stypendia za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
stypendium naukowe – I stopnia
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Średnia ocen
|
Zachowanie
|
---|---|---|---|---|
1
|
Kwiatkowska Izabela
|
IV A
|
5,92
|
wzorowe
|
2
|
Kajtaniak Zofia
|
IV A
|
5,75
|
bardzo dobre
|
3
|
Bogusz Oliwia
|
IV A
|
5,67
|
wzorowe
|
4
|
Skrzypiec Michalina
|
IV A
|
5,58
|
wzorowe
|
5
|
Chwaliński Jakub
|
IV A
|
5,50
|
bardzo dobre
|
6
|
Pawełczak Anastazja
|
IV D
|
5,83
|
wzorowe
|
7
|
Szynkaruk Katarzyna
|
V C
|
5,58
|
wzorowe
|
8
|
Wilga Krzysztof
|
V C
|
5,58
|
wzorowe
|
9
|
Jarmarczyk Aleksandra
|
V D
|
5,50
|
wzorowe
|
10
|
Łatkowska Martyna
|
VI A
|
5,58
|
bardzo dobre
|
11
|
Felińska Joanna
|
VI B
|
5,50
|
wzorowe
|
stypendium naukowe – II stopnia
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Średnia ocen
|
Zachowanie
|
---|---|---|---|---|
1
|
Tadeusiak Adrian
|
IV A
|
5,42
|
bardzo dobre
|
2
|
Karpiński Krzysztof
|
IV A
|
5,33
|
bardzo dobre
|
3
|
Kołodziejczyk Wiktoria
|
IV A
|
5,33
|
wzorowe
|
4
|
Miazga Zuzanna
|
IV A
|
5,33
|
wzorowe
|
5
|
Kozioł Dominika
|
IV A
|
5,25
|
wzorowe
|
6
|
Łuszczak Rozalia
|
IV B
|
5,33
|
wzorowe
|
7
|
Dróżdż Zofia
|
IV B
|
5,25
|
wzorowe
|
8
|
Zieleńczuk Krzysztof
|
IV B
|
5,25
|
bardzo dobre
|
9
|
Matysiak Łukasz
|
IV B
|
5,16
|
bardzo dobre
|
10
|
Gutowicz Bartosz
|
IV B
|
5,00
|
wzorowe
|
11
|
Ciszewska Malwina
|
IV C
|
5,00
|
bardzo dobre
|
12
|
Pluta Aleksander
|
IV C
|
5,00
|
bardzo dobre
|
13
|
Rusin Katarzyna
|
IV D
|
5,33
|
bardzo dobre
|
14
|
Gajewska Iga
|
IV D
|
5,25
|
wzorowe
|
15
|
Walkowiak Kalina
|
IV D
|
5,17
|
bardzo dobre
|
16
|
Andrzejczak Krzysztof
|
IV D
|
5,08
|
bardzo dobre
|
17
|
Kot Blanka
|
IV D
|
5,00
|
bardzo dobre
|
18
|
Wilga Zuzanna
|
IV D
|
5,00
|
bardzo dobre
|
19
|
Grądzka Martyna
|
IV E
|
5,00
|
bardzo dobre
|
20
|
Jabłońska Weronika
|
IV E
|
5,00
|
bardzo dobre
|
21
|
Dowżycka Anna
|
V C
|
5,42
|
wzorowe
|
22
|
Tylka Dominika
|
V C
|
5,42
|
bardzo dobre
|
23
|
Hofman Nadia
|
V C
|
5,33
|
bardzo dobre
|
24
|
Kosmala Maja
|
V C
|
5,17
|
wzorowe
|
25
|
Podlipniak Tymoteusz
|
V C
|
5,18
|
wzorowe
|
26
|
Hofman Kaja
|
V C
|
5,00
|
bardzo dobre
|
27
|
Skrzypek Alicja
|
V D
|
5,25
|
bardzo dobre
|
28
|
Walenciej Nikola
|
V D
|
5,17
|
bardzo dobre
|
29
|
Woliński Kacper
|
V D
|
5,17
|
bardzo dobre
|
30
|
Liszewska Martyna
|
V D
|
5,08
|
wzorowe
|
31
|
Kurth Victoria
|
VI A
|
5,33
|
bardzo dobre
|
32
|
Mogilewska Wiktoria
|
VI A
|
5,17
|
bardzo dobre
|
33
|
Styburska Aleksandra
|
VI A
|
5,17
|
bardzo dobre
|
34
|
Papis Amelia
|
VI A
|
5,08
|
bardzo dobre
|
35
|
Miedziuto Julia
|
VI A
|
5,00
|
bardzo dobre
|
36
|
Ciemska Patrycja
|
VI B
|
5,42
|
wzorowe
|
37
|
Kozioł Wiktoria
|
VI B
|
5,42
|
wzorowe
|
38
|
Falkowska Izabela
|
VI B
|
5,17
|
bardzo dobre
|
39
|
Moskal Kinga
|
VI C
|
5,08
|
bardzo dobre
|
40
|
Klimczak Maciej
|
VI D
|
5,00
|
wzorowe
|
41
|
Marcinkowska Marika
|
VII B
|
5,29
|
wzorowe
|
42
|
Rehlis Julia
|
VII B
|
5,29
|
wzorowe
|
43
|
Oziero Ignacy
|
VII B
|
5,14
|
wzorowe
|
44
|
Bartnik Marcela
|
VII B
|
5,00
|
wzorowe
|
45
|
Karpinska Joanna
|
VII B
|
5,00
|
wzorowe
|
46
|
Szymczak Hanna
|
VII C
|
5,36
|
wzorowe
|
47
|
Krasucka Elżbieta
|
VII C
|
5,31
|
bardzo dobre
|
48
|
Tadeusiak Wiktor
|
VII C
|
5,29
|
bardzo dobre
|
49
|
Chojnacka Aleksandra
|
VII C
|
5,21
|
wzorowe
|
50
|
Kasicka Gabriela
|
VII C
|
5,07
|
bardzo dobre
|
stypendium naukowe – III stopnia
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Średnia ocen
|
Zachowanie
|
---|---|---|---|---|
1
|
Glinda Julia
|
IV A
|
4,92
|
bardzo dobre
|
2
|
Bińczyk Oliwier
|
IV A
|
4,83
|
bardzo dobre
|
3
|
Jarosz Jakub
|
IV A
|
4,83
|
bardzo dobre
|
4
|
Komorowska Joanna
|
IV A
|
4,83
|
bardzo dobre
|
5
|
Pabian Anna
|
IV A
|
4,83
|
bardzo dobre
|
6
|
Kozak Filip
|
IV A
|
4,75
|
bardzo dobre
|
7
|
Gendek Norbert
|
IV B
|
4,83
|
bardzo dobre
|
8
|
Olechnowicz Szymon
|
IV B
|
4,83
|
bardzo dobre
|
9
|
Wijatyk Agata
|
IV C
|
4,90
|
bardzo dobre
|
10
|
Dulak Piotr
|
IV D
|
4,91
|
bardzo dobre
|
11
|
Kawińska Natalia
|
IV D
|
4,91
|
bardzo dobre
|
12
|
Grzegorczyk Tomasz
|
IV D
|
4,83
|
wzorowe
|
13
|
Kaczmarkiewicz Ksawery
|
IV D
|
4,75
|
bardzo dobre
|
14
|
Włodek Kacper
|
IV E
|
4,92
|
bardzo dobre
|
15
|
Gajewska Julia
|
IV E
|
4,83
|
bardzo dobre
|
16
|
Owczarek Monika
|
IV E
|
4,83
|
bardzo dobre
|
17
|
Wyrzykowski Jakub
|
IV E
|
4,75
|
bardzo dobre
|
18
|
Gurska Julia
|
IV F
|
4,83
|
wzorowe
|
19
|
Raciniewski Łukasz
|
V B
|
4,75
|
bardzo dobre
|
20
|
Ziembiński Sebastian
|
V B
|
4,75
|
bardzo dobre
|
21
|
Kot Maksymilian
|
V C
|
4,92
|
bardzo dobre
|
22
|
Kamińska Dominika
|
V C
|
4,75
|
bardzo dobre
|
23
|
Kulpa Oliwia
|
V C
|
4,75
|
bardzo dobre
|
24
|
Łuczak Filip
|
V C
|
4,75
|
bardzo dobre
|
25
|
Raby Anna
|
V C
|
4,75
|
bardzo dobre
|
26
|
Wróblewski Maciej
|
V C
|
4,75
|
bardzo dobre
|
27
|
Mojsiejewicz Wiktoria
|
V D
|
4,75
|
wzorowe
|
28
|
Zyguła Damian
|
V D
|
4,75
|
bardzo dobre
|
29
|
Kaczmarek Maria
|
VI A
|
4,92
|
bardzo dobre
|
30
|
Sadowska Zuzanna
|
VI A
|
4,92
|
bardzo dobre
|
31
|
Bilińska Julia
|
VI A
|
4,83
|
bardzo dobre
|
32
|
Frutczak Zuzanna
|
VI A
|
4,75
|
bardzo dobre
|
33
|
Pietrasik Jakub
|
VI A
|
4,75
|
bardzo dobre
|
34
|
Lisowska Marcelina
|
VI A
|
4,75
|
bardzo dobre
|
35
|
Wesołowska Zuzanna
|
VI A
|
4,75
|
bardzo dobre
|
36
|
Mańkowska Aleksandra
|
VI C
|
4,75
|
bardzo dobre
|
37
|
Mroczek Jakub
|
VI D
|
4,83
|
bardzo dobre
|
38
|
Wasiuk Bartłomiej
|
VI E
|
4,75
|
bardzo dobre
|
39
|
Szmaglińska Emilia
|
VII A
|
4,79
|
bardzo dobre
|
40
|
Kiszko Szymon
|
VII B
|
4,86
|
wzorowe
|
41
|
Małocha Bartosz
|
VII B
|
4,79
|
wzorowe
|
42
|
Walkowiak Julia
|
VII B
|
4,79
|
wzorowe
|
43
|
Tumasz Aleksandra
|
VII C
|
4,86
|
bardzo dobre
|
44
|
Stanicka Wiktoria
|
VII C
|
4,79
|
bardzo dobre
|
stypendium sportowe
Lp.
|
Nazwisko i imię ucznia
|
Klasa
|
Średnia ocen
|
Zachowanie
|
Osiągnięcia sportowe
|
---|---|---|---|---|---|
1
|
Dróżdż Zofia
|
IV B
|
5,25
|
wzorowe
|
|
2
|
Łuszczak Rozalia
|
IV B
|
5,33
|
wzorowe
|
II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 10 lat Szczecinek 30.09.2017 r.
|
3
|
Werens Maksymilian
|
IV B
|
3,41
|
dobre
|
III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego Drawsko Pom, 28.10.2017 r.
|
4
|
Pawełczak Anastazja
|
IV D
|
5,83
|
wzorowe
|
|
5
|
Gajewska Julia
|
IV E
|
4,83
|
bardzo dobre
|
|
6
|
Gorczyca Grzegorz
|
IV E
|
4,42
|
dobre
|
III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego w kategori do 40 kg, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.
|
7
|
Kiliszek Natan
|
IV E
|
4,83
|
dobre
|
I miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego w kategori do 32 kg, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.
|
8
|
Kopysiewicz Jakub
|
IV F
|
4,25
|
dobre
|
|
9
|
Sałdak Natalia
|
V B
|
3,58
|
dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
10
|
Hofman Nadia
|
V C
|
5,53
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
11
|
Tylka Dominika
|
V C
|
5,42
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
12
|
Kiśleńczuk Nadia
|
V D
|
3,92
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
13
|
Pachuć Wiktoria
|
V D
|
3,92
|
bardzo dobre
|
I miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.
|
14
|
Liszewska Martyna
|
V D
|
5,08
|
wzorowe
|
|
15
|
Makuch Wiktoria
|
V E
|
3,75
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
16
|
Olechnowicz Lena
|
V E
|
4,58
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
17
|
Frutczak Zuzanna
|
VI A
|
4,75
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
18
|
Łatkowska Martyna
|
VI A
|
5,58
|
bardzo dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
19
|
Sadowska Zuzanna
|
VI A
|
4,92
|
bardzo dobre
|
II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE Szczecinek, 30.09.2017 r.
|
20
|
Dębowski Karol Jakub
|
VI D
|
4,42
|
dobre
|
III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.
|
21
|
Wróbel Kornelia
|
VI E
|
3,00
|
dobre
|
Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.
|
22
|
Jakubowska Martyna
|
VII B
|
3,50
|
bardzo dobre
|
I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 13 lat +50 kg Szczecinek, 30.09.2017 r.
|