TYMBARK – TURNIEJ POWIATOWY

Dnia 31 października 2017 roku na Orliku w parku Chopina został rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w trzech kategoriach wiekowych: U-12, U-10 i U-8. W turnieju wystąpiły szkoły z Kalisza Pomorskiego, Złocieńca, Ostrowic, Nętna, Mielenka i Drawska Pomorskiego.
W kategorii U-12 nasi chłopcy pewnie pokonali SP Kalisz Pom. 3:0, SP Ostrowice 9:0, SP Złocieniec 1:0 i awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę przyszłego roku.
Skład zespołu: Jaworek Patryk, Kaźmierowicz Oskar, Kordjarek Kacper, Śliwka Adam, Szczepankiewicz Alan, Szewczuk Alan, Wróblewski Maciej, Wyrzykowski Jakub.
W kategorii U-10 i U-8 nasi chłopcy także wygrali swoje pojedynki i awansowali do finału wojewódzkiego. Gratulacje dla wszystkich zawodników.