VII edycja Międzyszkolnego Konkursu pn. „Z Janem Pawłem II w Trzecie Tysiąclecie”

W dniu 30.05.2017r. w Szkole Podstawowej w Nętnie odbyło się podsumowanie VII edycji  Międzyszkolnego Konkursu  pt. „Z Janem Pawłem II w Trzecie Tysiąclecie”. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach:

1. Wiedzy (szkoła podstawowa)
2. Plastycznej (przedszkola, szkoła podstawowa)
3. Sportowej (szkoła podstawowa)

W edycji tej brały udział 4 szkoły podstawowe: z Nowego Worowa, Mielenka , Nętna i z Drawska Pom.
W konkursie plastycznym kategorii klas I- III Weronika Stefanowicz  zajęła I miejsce, a Maja Wróbel i Oliwia Bogusz - II. Opiekunami uczennic były pani Ewa Wyrzykowska i pani Angelika Szalewicz .
 W  turnieju wiedzy o życiu Jana Pawła II naszą drużynę reprezentowały dziewczęta z klasy VI C: Martyna Kruczyk, Julia Papis i Wiktoria Kamińska zajmując III miejsce. Opiekunem przygotowującym uczniów była pani  Agata Romańska.
II miejsce w klasyfikacji sportowej zdobyła drużyna przygotowana przez panią Dorotę Sztuk rywalizując w biegach zadaniowych.
Natomiast w rozgrywkach piłki nożnej pod opieką pana Tomasza Dudki nasza drużyna uplasowała się na I miejscu.
Naszym zawodnikom i ich opiekunom gratulujemy.