Sukcesy w tenisie stołowym

20 grudnia 2013 roku w Kaliszu Pomorskim odbył się drużynowy turniej tenisa stołowego w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział cztery drużyny z naszej szkoły. Dwie pary w kategorii dziewcząt i dwie w kategorii chłopców. Wyśmienicie w rozgrywkach spisali się chłopcy zajmując pierwsze i drugie miejsce. Para Konrad Gajo i Robert Wisłocki zajęła II miejsce, a para Artur Szyszczakiewicz i Jakub Frankowski została mistrzem powiatu drawskiego i wystartuje w zawodach regionalnych. W turnieju dziewcząt Zuzanna Oziero i Izabela Żołądkiewicz zajęły trzecie miejsce, a dwójka Natalia Oleszkiewicz i Patrycja Czubek czwarte. Opiekunem dziewcząt był Edward Mróz, a chłopców Piotr Łuczak.