Z OSTATNIEJ CHWILI

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 569 z /home/spdrawsk/public_html/spdrawsko/includes/menu.inc).

Teraz jeszcze łatwiej pomóc potrzebującym i środowisku

Pojemnik, w kształcie połączonych serc, przeznaczony na plastikowe nakrętki po napojach, kawie, mleku, jogurtach, a nawet po szamponach czy płynach do płukania stanął w sobotę 18.01. na terenie naszej szkoły.
 

Data wysłania:  19.01.2020 r.

Naszym rówieśnikom na Litwie

Już po raz drugi w tym roku szkolnym rodzice i uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję charytatywną mającą na celu wsparcie naszych rodaków mieszkających na Litwie.
 

Data wysłania:  12.01.2020 r.

Monarchowie z drawskich szkół

Tegoroczny Orszak Trzech Królów był wyjątkowy, ponieważ każdy z monarchów był reprezentantem innej szkoły mieszczącej się w naszym mieście.
 

Data wysłania:  12.01.2020 r.

PACZKA DLA BEZDOMNEGO

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy rodziny spotykają się i wspólnie spędzają ze sobą niezapomniane chwile śpiewając kolędy, łamiąc się opłatkiem, radując z narodzenia Bożej Dzieciny.
 

Data wysłania:  23.12.2019 r.

Niech niesie Was kolęda

Środowy wieczór niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci naszej społeczności szkolnej. Już od samego rana wyczuwało się, że ten dzień będzie się różnił od innych…
 

Data wysłania:  21.12.2019 r.

Kolędowania nadszedł czas…

Dnia 19.12.2019 roku grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w śpiewaniu kolęd i pastorałek z pracownikami i pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Darskowie.
 

Data wysłania:  21.12.2019 r.

Święta tuż, tuż...

20.12.2019 r. to ostatni dzień w którym uczniowie i nauczyciele w świątecznych sweterkach z wigiliami klasowymi oraz wspólnym śpiewaniem kolęd udali się na przerwę świąteczną
 

Data wysłania:  20.12.2019 r.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

„Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, 
przy wzejściu pierwszej gwiazdki wieczornej na niebie, 
ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, 
najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.”
Cyprian Kamil Norwid
 
 
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia kierujemy do Wszystkich płynące z serca życzenia zdrowych i spokojnych świąt. Niech przy zapachu domowego piernika i strojnej choinki upłyną chwile Wigilii ze wspólnie śpiewaną kolędą w rodzinnym, pełnym radości gronie. A Nowy Rok niech przyniesie spełnienie wszelkich planów oraz mnóstwo satysfakcji z ich realizacji. Niech wszystkie dni w 2020 roku będą tak piękne i szczęśliwe jak ten jeden wigilijny wieczór.
 
Dyrekcja i Nauczyciele SP nr 1 w Drawsku Pom.
 

Data wysłania:  20.12.2019 r.

Grudniowe pomaganie

Grudzień to czas, kiedy otwierają się nasze serca i każdemu z nas włącza się lampka „pomagania”. Zapewne to dlatego, że początek miesiąca to mikołajki, a jego zwieńczenie - Boże Narodzenie.
 

Data wysłania:  19.12.2019 r.

Przepis na udane mikołajki

6 grudnia – mikołajkowy grudniowy dzień klasa IVB spędziła rozwijając kompetencje zawodowe z przedsiębiorczości. Uczniowie odwiedzili pizzerię mamy swojego kolegi Krystiana w Resku.
 

Data wysłania:  17.12.2019 r.

Strony