Turniej Powiatowy „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Dnia 26.10.2018 roku na Orliku w Drawsku Pomorskim odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt „Z podwórka stadion o Puchar Tymbarku” w dwóch kategoriach wiekowych U-12 i U-10.
W turnieju brały udział Szkoły Podstawowe z: Czaplinka, Złocieńca, Kalisza Pomorskiego, Ostrowic i Drawska Pomorskiego.
W kategorii U-10 nasi chłopcy odnieśli dwa zwycięstwa i odnotowali jeden remis, ale niestety do awansu zabrakło jednej bramki. Ostatecznie zajęli II miejsce w turnieju. Skład zespołu: Rakowski Bartosz, Aksiuszyc Mateusz, Krasucki Michał, Chyliński Michał, Kurth Johannes, Wróblewski Wojciech.
W kategorii U-12 chłopców najlepsi okazali się zawodnicy z naszej szkoły. Wygrali dwa mecze i jeden zremisowali. Zajmując I miejsce w turnieju powiatowym uzyskali awans do finału wojewódzkiego. Skład zespołu: Karpiński Krzysztof, Chwaliński Jakub, Bińczyk Oliwier, Kozak Filip, Pluta Aleksander, Wyrzykowski Jakub
W kategorii U-12 dziewcząt decydujący mecz rozegrał się pomiędzy SP Drawsko Pom. a SP Ostrowice. Nasze zawodniczki wzmocnione uczennicami ze Szkoły Podstawowej nr 2 pewnie i zdecydowanie pokonały rywalki zapewniając sobie, podobnie jak chłopcy, awans do finału wojewódzkiego. Skład zespołu: Ciszewska Malwina, Jorka Oliwia, Budzyńska Marta, Kaźmierowicz Aleksandra, Stępień Anna, Borysiuk Oliwia, Hnat Maria, Klimczak Zuzanna, Hnat Zuzanna.